25791df0efca001e725fcd2168d2078fГолова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук звернувся до міського голови Рівного Володимира Хомка з пропозицією створити робочу групу, яка б вивчила ситуацію, що склалася навколо приміщення на вулиці Замкова, 29 та запропонувала б шляхи вирішення даної проблеми.

Зокрема, у листі Володимира Ковальчука йдеться, що до обласної ради надійшло звернення від Рівненського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України щодо недопущення передачі цього приміщення у користування Головному територіальному управлінню юстиції в Рівненській області, оскільки нині там діють лабораторії, які забезпечують контроль за біологічною та хімічною безпекою населення Рівного.

Голова обласної ради зібрав на термінову нараду усі причетні до справи сторони, аби особисто вивчити питання.

Однак, вказане приміщення є власністю територіальної громади обласного центру. Тому Володимир Ковальчук звернувся до Володимира Хомка з проханням створити відповідну комісію. Також очільник облради закликав включити до робочої групи свого першого заступника Миколу Драганчука, колег по депутатському корпусу Оксану Лозову, Михайла Вервегу та Геннадія Шевченка, який нині керує лабораторним центром, а також начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради Юрія Нілабовича.

– Я, як представник громади, запевняю, що завжди буду захищати інтереси людей. Ми довго радились з представниками лабораторного центру, управління юстиції, міськвиконкому та іншими фахівцями. Мені доповіли про потребу нового приміщення для якісної та оперативної роботи управління юстиції, оскільки туди щодня звертається багато людей. Водночас, ми маємо зважати і на контроль за санітарно-гігієнічною та бактеріологічною ситуацією в обласному центрі. Тому, гадаю, що питання щодо приміщення на Замковій, 29 у Рівному потрібно ґрунтовно вивчити, перш ніж передавати будівлю у користування іншим установам, – підсумував Володимир Ковальчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному продовжують шукати китаянку

На Рівненщині затримали осіб ромської національності, що підозрюються у викрадені 16-річної дівчини.

У Рівному Президент України Петро Порошенко відкрив Центр надання адміністративних послуг

За рік пенітенціарії Рівненщини вилучили 488 грам наркотиків

«Героїка Крут: погляд із сьогодення»

На Рівненщині обговорили «15 кроків до свободи»

У Рівному нетверезий відвідувач аптеки розбив скляну вітрину і налякав фармацевта

Рівнян запрошують на перформанс від художника Олександра Гурістюка

На Рівненщині рятувальники тричі надавали допомогу громадянам по відкачуванню талих вод

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИКРИЛИ НЕПОВНОЛІТНІХ ГРАБІЖНИКІВ

tomat_green-01

494 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =