Підприємство «Темп 3000» передало на Рівненщину ще 5 бронежилетів, які куплені на гроші благодійників області. «Відвести їх на Схід військовим 51 окремої механізованої бригади зголосилися громадські активісти Костопільського району, – повідомив на щотижневій прес-конференції голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. – Сьогодні на рахунку Благодійного фонду вже з акумульовано півмільйона гривень. За цей час вже передали 10 бронежилетів та засоби спостереження: бінокль, квадракоптер для аерозйомки та тепловізор на Схід. Найближчим часом очікуємо ще 35 бронежилетів».

«Проблеми є, зокрема, в тому, що в Україні є лише один виробник бронежилетів, який має всі сертифікати – «ТЕМП 3000». Вони «завалені» замовленнями, тому отримувати від них бронежилети досить важко. Ми щодня спілкуємося з керівниками підприємства, щоб якнайшвидше забрати решту засобів індивідуального захисту», – розповіла заступник голови правління БФ «Скарбниця Надії» Мар’яна Рева.

Аби пришвидшити процес отримання бронежилетів Сергій Рибачок звернувся з офіційним листом до командувача ОК «Північ». У ньому він просить військових посприяти у якнайшвидшому отриманні бронежилетів «Корсар М3» 4 класу для подальшої їх передачі на Схід.

Нагадаємо, що збір коштів на допомогу ЗСУ оголошено за ініціативи Рівненської ОДА на рахунок Благодійного фонду «Скарбниця Надії».

Реквізити для надання допомоги:
Благодійний фонд “Скарбниця Надії”
Код ЄДРПОУ 37685693
р/р 26007336789202
АТ “УкрСиббанк”
МФО 351005
Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам  України
контактна особа: Мар’яна Рева
098 45 26 916

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

 

597 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + сімнадцять =