На позачерговій конференції ГО «Рівненська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України», яке відбулося сьогодні, 16 січня, одним із питань порядку денного було обрання її керівника. Присутні одноголосно проголосували за кандидатуру голови організації «Динамо» в області. Ним став начальник поліції Рівненщини Валерій Самчук. 
«Дякую за довіру, — звернувся до учасників конференції Валерій Самчук. — Поліцейський колектив у нас молодий, а за молоддю — майбутнє. Тому наше завдання організувати роботу у питанні фізичної підготовки та спорту так, щоб досягти позитивних результатів». 
Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір привітав новообраного голову обласної організації «Динамо» та зазначив, що хоч це і додаткова ноша, але вона необхідна, запевнивши у всебічній підтримці колективу «динамівців» та у фінансуванні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Юний динамівець».
Радник Міністра внутрішніх справ, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж вручив Віктору Самчуку атрибути організації.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
796 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × три =