Господарник з Радивилівщини хоче працювати на землі, яку орендує.
При цьому має на це повне право, адже заключив договори з власниками земельних паїв. Проте, як стверджує селянин, зробити цього не може, бо його полями користується приватне підприємство «Агро-Експрес-Сервіс».
Це стало причиною того, що господарник звернувся до антирейдерського аграрного штабу при Рівненській ОДА.
Як розповідають юристи, до липня цього року поля знаходилися у користуванні ПП «Агро-Експрес-Сервіс». Після закінчення терміну договорів з цим підприємством 14 власників паїв уклали угоди з Віктором Братащуком. Проте аграрій не може працювати на полях, бо «Агро-Експрес-Сервіс» ще не зібрав там урожай.
Тож учасникам аграрного конфлікту антирейдерський штаб порекомендував обдумати свої пропозиції вирішення ситуації. А вже у п’ятницю сісти за стіл переговорів та прийняти остаточне рішення.
«Учасники конфлікту повинні зрозуміти, що аграрний штаб не захищає чиїхось приватних інтересів. Необхідно діяти у рамках закону. Орендарю не можна забороняти вільно користуватися землею. Звичайно такі питання краще врегульовувати мирним шляхом, а не в судовому порядку», – зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

458 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − девять =

НОВИНИ