ПолісянкаЗаслужений ансамбль танцю України «Полісянка» Рівненського МБК буде представляти нашу державу на міжнародному фестивалі танцю у Нідерландах. Подія матиме назву «51th International Folklore Festival OP ROAKELDAIS 2017» і проходитиме з 27 червня по 9 липня в містах Варфум і Бургум.
12 країн-учасниць, серед яких Коста-Рика, Нова Зеландія, Камерун, Перу, Бразилія, Кенія та інші демонструватимуть свої неповторні національні танці.
У програмі фестивалю передбачаються виступи на танцмайданчиках, у школах, будинках для літніх людей, танцювальні флешмоби та майстер-класи.
Це свято танцю покликане представити різнобарв’я хореографічної культури різних країн світу та урізноманітнити життя місцевого населення. Зазначимо, що з цілої України до участі у фестивалі був відібраний лише рівненський колектив «Полісянка».
У зв’язку з цією радісною новиною ансамбль готує для рівнян великий передгастрольний концерт.
8 червня о 19 годині у глядацькій залі МБК будуть представлені найкращі танцювальні номери у супроводі дивовижного оркестру «Наспів». Це стане своєрідною грандіозною репетицією на яку «Полісянка» запрошує усіх рівнян.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
490 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =