Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко представив громаді Березнівщини нового керівника району – Віталія Люшина.
«Ця подія є особливою не лише для Березнівського району, але й для Рівненщини в цілому. Адже цим призначенням Рівненщина отримала вперше з часів Революції гідності 100% всіх голів РДА. І сьогодні гідним членом нашої команди став й Віталій Люшин», – відзначив Олексій Муляренко.
Нагадаємо, Віталій Люшин – колишній керівник державного підприємства«Рівненський інститут землеустрою», він став беззаперечним лідером конкурсу та отримав найкращу оцінку за результатами співбесід як в Адміністрації Президента, так і в Кабінеті Міністрів.
«Березнівщина отримала молодого та енергійного керманича, який, переконаний, принесе в район новий, реформаторський погляд», – відзначив Олексій Муляренко та закликав усю команду нового голови РДА спільно працювати над соціальним-економічним розвитком району.
Також Олексій Муляренко подякував першому заступнику голови РДА Віктору Партаку, який тривалий час гідно здійснював керівництво адміністрацією та не допустив падіння основних соціально-економічних показників району.
У свою чергу Віталій Люшин окреслив головні принципи і пріоритетні напрямки своєї діяльності на посаді голови РДА. 
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
553 переглядів

Один комментар на “Громаді Березнівщини представили нового керівника

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × два =