Рівненський «Комітет виборців України» спільно з управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА запрошує активістів громадських об’єднань та інших зацікавлених осіб до участі у вебінарі «Правове регулювання залучення до діяльності ОГС осіб на основі трудового та цивільного законодавства».
Захід відбудеться 12 грудня о 15:00.
Вебінар проводитиме директор РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький.
Під час заходу розглянуть законодавчі вимоги до формування трудових та цивільних договорів при залученні осіб до діяльності ОГС, правила оформлення документів, встановлені законодавством зобов’язання організацій, наслідки їх невиконання та інше.
Усіх бажаючих організатори просять зареєструватися не пізніше 11 грудня (включно) за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnN38iykQp4gAjtoNSCyzOqqq2lJMmadQ_M5uuTmTGuVUraQ/viewform?c=0&w=1
Посилання на вебінар буде надіслане усім зареєстрованим учасникам на вказану при реєстрації адресу електронної пошти за декілька годин до початку заходу.
У випадку виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до Рівненського «Комітету виборців України» за електронною поштою cvurivne@cvu.rv.ua .
Вебінар«Правове регулювання залучення до діяльності ОГС осіб на основі трудового та цивільного законодавства» проводиться в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, та Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

386 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + 3 =

НОВИНИ