Представники міст, селищ та громад області вивчали законодавчі зміни у сфері архітектури та містобудування.
Захід відбувся у рамках роботи Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримкиUSAID.
Фахівці проекту організували практикум з вивчення законодавства: «Застосування ОМС містобудівного законодавства, організація виконання повноважень у сфері архітектурно – будівельного контролю».
Учасники практикуму – міські  та селищні голови, секретарі рад та керуючі справами виконкомів. Серед важливих питань, які розглянули – децентралізація повноважень у сфері Державного архітектурно-будівельного контролю,  створення управління ДАБК (на досвіді м. Рівного), завдання і повноваження органів місцевого самоврядування у сфері державного  архітектурно-будівельного контролю, законодавчі аспекти управління, контролю та нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності,  утворення та набуття, а також механізм передачі повноважень архітектурно-будівельного контролю.
Присутнім розповіли про законодавчу базу у сфері архітектури та містобудування, її практичне застосування. Оглянули зміни у містобудівельному законодавстві.
У результаті роботи учасники практикуму розглянули й інші проблемні питання, та  прийняли  низку звернень до законотворців, аби вирішити їх. Зокрема, щодо прозорості формування тарифів, відшкодування субсидій для комунальних підприємств, а також про підстави нарахування субсидії мешканцям ОСББ, та інші.
Повідомляє проект ПУЛЬС  USAID Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України

перукар

Теґи:
393 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 4 =