Березнівський, Володимирецький, Демидівський, Дубенський, Корецький, Млинівський, Костопільський та Острозький райони братимуть участь у ІІІ-тійфазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Проекти цих районів були відібрані спеціалістами центрального офісу Проекту. Серед критеріїв, на основі яких вони були відібрані, – рівень соціально-економічного благополуччя, розвитку соціальної інфраструктури, потенціал до впровадження методології проекту, готовність до співфінансування пропозицій громад. 

Загалом на конкурс надійшли заявки з п’ятнадцяти районів. Разом з тим, до резервного списку потрапили Рокитнівський, Гощанський та Радивилівський райони.

«Наступним кроком діяльності Проекту буде встановлення партнерства на районному рівні шляхом підписання угод між Програмою розвитку ООН в Україні та районними органами влади, – розповіла  координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» у Рівненській області Ольга Кашевська. – Також у 8-ми обраних районах Рівненщини оголосять конкурси з відбору сільських рад».

Довідково: у вересні в Рівненській області стартувала ІІІ-тя фаза Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відтак, місцеві громади Рівненщини отримають на свій розвиток 500 тисяч доларів США, а впроваджуватиметься проект впродовж наступних чотирьох років.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
736 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =