pm947image002Рівненською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою групи осіб у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 3 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з проникненням в приміщення, що завдало значної шкоди потерпілому).
Встановлено, що у червні 2016 року група чоловіків проникла на територію одного з підприємств м. Рівного, де за допомогою спеціальної техніки завантажила та вивезла понад 10 куб м колодок дуба. Збитки керівнику підприємства завдано у сумі близько 80 тис. грн.
Зібраними у ході досудового розслідування доказами вдалося встановити організатора цього злочину. Ним виявився 51-річний річний житель обласного центру, який залучив до протиправної діяльноcті ще двох спільників та керував їх діями, а також сам безпосередньо приймав участь у пограбуванні та доставленні деревини на зберігання іншому підприємству з обробки лісопродукції.
На даний час всім трьом співучасникам кримінального правопорушення повідомлено про підозру у вчиненні злочину, щодо них судом застосовано запобіжні заходи: одному із спільників – тримання під вартою, іншим – домашній арешт.
На даний час досудове розслідування триває, його хід перебуває на контролі Рівненської місцевої прокуратури.
Довідково: за вказане кримінальне правопорушення передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.
Матеріали Рівненської місцевої прокуратури
527 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + сімнадцять =