Сьогодні за стінами Городищенської виправної колонії лунав живий хіп-хоп. Виконавець засуджений Віталій Тарасевич. У Віталія своєрідний дебют він професійно записує власну композицію. Як розповіли у прес-службі управління ДПтС України в Рівненській області, можливим це стало завдяки адміністрації колонії, яка радо підтримала ініціативу засудженого. До установи спеціально завітав один із  спеціалістів зі звукозапису від місцевого хіп-хоп гурту з усією необхідною апаратурою.

«Дане заняття захоплювало мене ще до того, як потрапив в установу. Тексти пишу сам, а от музику допомагають підбирати друзі. Дякую адміністрації установи за надану можливість звукозапису», – розповідає  Віталій Тарасевич.

В подальшому засуджений мріє відзняти власний кліп.

«Це перший випадок, коли в даній установі засуджений професійно записує власну композицію. При першій же можливості організували даний захід, адже творчий розвиток людей, які у свій час оступилися є однією із запорук виправлення», – розповідає заступник начальника Городищенської колонії Вадим Ярмощук.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

571 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − сім =