На Березнівщині скажений кіт вкусив дитину. А виявилося, що ні в області, ні в Україні імуноглобуліну — препарату, який рятує життя зараженим сказом людям, НЕМАЄ!!! Бо Міністерство наше охорони здоров’я не зробило центральних закупівель!!! Відтак заражені сказом практично приречені на страшну смерть!
Батьки дитину вирішили везти до Білорусі, щоб в 21 столітті зробити звичайного укола. Та доїхавши до кордону зрозуміли, що мають проблеми з документами. Відтак їх не пропустять. Ми саме були у їхньому селі з родичами. Вони були у розпачі, адже п’ятниця — вихідний. Попереду ще 3 вихідні. Міграційна служба зачинена. Ми взялися дзвонити куди тільки можна…. адже втрачалися дні…звичайно подзвонила до голови ОДА Віталія Чугуннікова, одразу передзвонив Сергій Мініч. І без перебільшень за кілька годин у Рівному сім’ї у міграційній службі допомагали приводити до відповідності документи… а як на мене, то робили більше — давали шанс на одужання. Про ситуацію повідомила прикордонників, прес-службу митниці. І вже увечері сім’я була в Білорусі. Наші прикордонники побажали малому якнайскорішого одужання.
У неділю тато дитини мені перетелефонував і казав, що його сину надали медичну допомогу в Білорусі. І так спокійно стало…
А я дякую усім хто допоміг цій дитині. бо це насправді страшно. Дуже багато « якби». Якби батьки не мали закордонних паспортів, якби не вдалося у вихідний з кимось зідзвонитися, якби міграційна не відгукнулась….

Про це розповідає на своїй сторінці у Фейсбук Анна Махно

Відео можна переглянути тут

Безымянный

681 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + два =

НОВИНИ