На засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради 12 квітня було розглянуто ряд соціально важливих питань. Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував найбільш актуальні з них:

– На останньому засіданні виконавчого комітету було розглянуто декілька наразі важливих питань, які потребують додаткових коментарів. Найперше, це робота розважальних закладів: поліція відслідковує не тільки ті заклади, на які прийшли скарги, а всі, і дає свої пропозиції. У поле зору потрапило два розважальних заклади: «Торнадо» та «Стадіо-Паб». По ним буде прийнято рішення про обмеження часу їх функціонування, але не назавжди. Якщо керівництво вжиє заходів і нормалізує ситуацію, то час роботи буде продовжено. Поліція відслідковує ситуацію з розважальними закладами міста та реагуватиме на ігнорування зауважень.Безымянный– На нашу думку така постановка питання дозволить стимулювати власників, створити атмосферу безпечного перебування людей у закладах та поблизу них, – сказав міський голова Володимир Хомко.

– Наступне, наклали мораторій на встановлення нових білбордів. Більше того, створена спеціальна комісія, яка буде відслідковувати неохайно встановлену рекламу або споруджену без дозволу, або ту, яка візуально псує вигляд міста, та приймати рішення про її демонтаж.

Також міський голова розповів про те, що прийняте рішення про демонтаж понад 60-ти тимчасових споруд малих архітектурних форм. Це найбільша кількість споруд за всю історію. Тобто, кожний власник гаража, встановленого незаконно, на незаконно зайнятій міській землі, повинен найближчим часом чекати службу, яка прийде і демонтує споруду:

– Пощади не буде нікому, у місті повинні бути лише законні споруди. Все, що псує зовнішній вигляд міста, повинно бути демонтовано, – ось така принципова позиція Володимира Хомка.

До того ж, очільник міста поставив додаткове завдання – узаконити установку кавових машин, авто-кав тощо там, де вони не псують вигляду та не заважають перехожим і клієнтам. Відповідно, перша партія кавових машин буде оформлена, як літні точки торгівлі, а потім буде вироблений спеціальний документ, який регулюватиме їхню діяльність у подальшому.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

У Рівному відбудеться презентація книги «Добрий слід на землі»: штрихи до портретів відомих журналістів Рівненщини»

До 440-річчя Острозької академії стартував міжнародний інтелектуальний марафон

Білоруси шитимуть у Рівному жіночий одяг

З Рівненщини відправили чергову допомогу в зону проведення АТО

Україна-Польща. У Рівному розкажуть про нелегку історію двох народів

На Рівненщині у квартирі в якій сидів інвалід загорівся матрац

На Рівненщині чоловік перебуваючи під домашнім арештом продовжував обкрадати громадян

Викрито підпільний цех з виготовлення алкогольної продукції, яку реалізовували на території Рівненської та інших областей

Теґи:
653 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − чотири =