27 червня, до Дня Конституції, Комітет виборців України влаштовує прес-сніданок на тему (не)виконання судових рішень. На сьогодні є чимало нарікань на те, що деякі судові рішення, виконання яких гарантує держава, так і залишаються лише на папері. Відповідно не всі люди можуть остаточно реалізувати свої конституційне право на судовий захист.
Тож про те, яка нині ситуація в області, чому рішення судів не завжди виконуються та як це можна виправити, розкажуть експерти:
Наталія Яцюк, перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Рівненській області;
Сергій Дмитрієнко, в.о. начальника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Рівненській області;
Микола Глотов, керівник правових програм РОГО «Комітет виборців України»;
Юлія Щербяк, заступник голови Ради адвокатів Рівненської області, адвокат.
Експерти також говоритимуть про те, чого не вистачає державним і приватним виконавцям, щоб працювати більш ефективно, а ще яким чином і на якому етапі може допомогти адвокат, аби рішення суду таки було виконане.
Річ у тім, що не лише швидкий розгляд спорів, а й виконання рішень судів є запорукою ефективного правосуддя, переконують правозахисники. Власне, на це й спрямована судова реформа, частиною якої є зміни в системі виконавчого провадження.
Прес-сніданок проходитиме 27 червня 2018 року в Рівненському будинку вчених (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх). Початок – 09:00.
Цей захід проводиться в рамках проекту «ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО СТАНУ ТА ХОДУ СУДОВОЇ РЕФОРМИ НА МІСЦЕВОМУ ТА НАЦІОНАЛЬНОМУ РІВНЯХ», що виконує ВГО «Комітет виборців України», в рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».
Повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ
286 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − чотири =

НОВИНИ