Вчора спеціальна комісія за участі заступника голови обласної ради Олексія Бучинського, голови постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села, заступника голови ОДА Світлани Богатирчук – Кривко, керівника департаменту освіти і науки ОДА Григорія Таргонського та депутата обласної ради Олександра Гомона вивчала готовність КЗ «Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр» до початку нового навчального року.
Директор закладу Олександр Оксимчук ознайомив комісію з роботою Центру в якому діти з особливими освітніми потребами (інтелектуальні порушення з тяжкими вадами мовлення) отримують спеціальну дошкільну та початкову освіту. Так, заклад обладнаний спальнями та ігровими кімнатами, навчальними кабінетами, реабілітаційними і спортивними залами, медичним пунктом, фітобаром, медичним ізолятором, бібліотекою,ї дальньою, масажним кабінетом, музичною залою, басейном, який обладнаний необхідним інвентарем та іншим корекційним обладнанням.
«За рік часу вдалося зробити чимало змін у Центрі. Окрім поточного ремонту покрівлі головного корпусу, проведених ремонтів у п’яти групах вдалося замінити більшу половину внутрішнього і зовнішнього освітлення на енергозберігаюче діодне та зробити багато заходів, які спрямовані на енергозбереження», – зазначив Олександр Оксимчук. Також він наголосив, що з першого вересня відповідно до всіх вимог Нової української школи дітки перших класів будуть забезпечені інтерактивною дошкою, спеціальними партами, дидактичним та ігровим матеріалом, проектором та ноутбуком.
За словами Олесія Бучинського заклад мав хорошу напрацьовану базу, але за останній рік було проведено колосальну роботу. Зокрема, вдалося утеплити навчальні класи, замінити вікна на нові енергозберігаючі та підготувати повністю заклад до опалювального сезону.
«Приємно вражений, що в даному Центрі панує порядок, чистота та всі умови для того, аби особливі дітки почували себе краще і комфортніше», – зауважив Олексій Бучинський.
Заступник голови обласної ради подякував директору навчально-реабілітаційного Центру за піклування про заклад і малюків, які в ньому навчаються.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
277 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − чотири =