Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко вирішив перевірити роботу обласного КП “Міжнародний аеропорт Рівне” у зв’язку із подіями навколо посади керівника підприємства.
Фото – з мережі Facebook
Під час поїздки посадовець, який курує питання інфраструктури та зв’язку в області, зустрівся з трудовим колективом підприємства та переконався – летовище готове приймати чартерні рейси.
«Для Рівненської облдержадміністрації дуже важливо переконатися, що аеропорт стабільно працює та готовий приймати чартерні рейси. Тож важливо, що всі події навколо летовища не вплинули на надання послуг людям», – відзначив Ігор Тимошенко.
Разом з цим, в.о. директора аеропорту В’ячеслав Свінтозельський повідомив, що наразі окрім Ігоря Насинюка заяви на звільнення написали ще два працівники. Це заступник директора аеропорту Михайло Чубай та радник директора підприємства Ігор Сєрих.
«Звільнення цих працівників жодним чином не позначиться на здатності аеропорту приймати і відправляти літаки. А тому можна з впевненістю сказати, що наш аеропорт повноцінно функціонує», – зазначив В’ячеслав Свінтозельський. 
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
583 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 4 =