Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко зустрівся з генеральним директором ПАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» Акселем Гільйото
Сторони обговорили запуск додаткової лінії виробництва склопродукції.
Підприємством проведено капітальний ремонт однієї з печей та виробничих ліній загальною вартістю 12 мільйонів євро.
«Нове обладнання дасть можливість виробляти продукцію, яка відповідатиме вимогам експортного клієнта. Основний продукт, який вироблятиметься у реконструйованій печі – преміум тара. Запуск потужностей дозволить підвищити рентабельність підприємства та якість продукції, яка на 60 відсотків експортується за кордон», – розповів Аксель Гільйото.
За ці кошти власники також планують зменшити енергозатратність виробництва.
Водночас Аксель Гільйото подякував обласній владі за сприяння у веденні бізнесу на Рівненщині.
«Це одне із найвідоміших інвестиційних підприємств Рівненщини, яке працює в області. Додаткові капіталовкладення на розширення виробництва компанії свідчить про те, що іноземцям комфортно та вигідно працювати в Рівненській області», – зазначив Олексій Муляренко.
Відкриття нової лінії відбудеться наприкінці липня. Планується, що на запуск потужностей приїдуть бізнес-делегації із Франції, Німеччини, представники українських компаній-партнерів.
Довідково.
ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» – лідер із виробництва склотари в Україні, виробничі потужності якого відповідають європейським та міжнародним стандартам. Підприємство належить до групи одного з найбільших світових виробників склотари Verallia, яка є частиною світової корпорації Сен-Гобен.
Підприємство за сучасною технологією виготовляє понад 100 видів склотари для харчової промисловості, що користується високою конкурентоспроможністю. Основними споживачами продукції є загальновизнані торгові марки України «Чумак», «Торчин продукт», «Медофф», «Хлібний дар».
Продукція підприємства поставляється в усі регіони України та 17 країн світу.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
620 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 9 =