1Учора “Новини по-рівненськи” опублікували матеріал – “На Рівненщині поліція розслідує обставини масової бійки та стрілянини“. Інформація вказана у публікації надана поліцією, однак із її правдивістю погоджуються не усі… Спочатку увагу привернули коментарі, які стали писати під публікацією. Ось деякі з них:
-Добрий вечір! Інформація подана у цьому повідомленні є неправдивою і багато людей це засвідчать, насправді чоловіка збив і переїхав джип з с.Карпилівка.
– Я на всі 100% з вами згідний бо мої друзі були там і бачили все те побоїще, що влаштували молодики з села Карпилівка. Вони вщент рознесли вхідні двері в кафе і били всіх хто був там, без перебору, до того ж ще й якимись ломаками з цвяхами і арматурами… це просто жесть і я вважаю що потрібно за це взятись справжнім нормальним журналістам, а не таким як автор цієї брехливої статті!
– У ході сутички Водій джипа дмитро Шульгач на прізвисько космос збив чоловіка власниці закладу і переїхав йому руку. Впродовж розбою він розбив паркан навпрои кафе, сусідський паркан, вїхав у 2 авто відвідувачів, збив ще к-кох хлопців, що тікали по дорозі. У хлопця на прізвисько гопа був пістолет, з якого він стріляв по кафе і людях. Причетні такі члени угрупування як Гопа та його рат на авто Мітсубісі Лансер, Базя, Сіко, Петро берестюк – жителі с. Гримяче, Карпилівка. Вони били і травили людей газом-усе це розповіли поліції,але ЧОМУ вони пишуть неправду і захищають волинян?
Нагадаємо, 25 грудня, близько другої години до поліції надійшло повідомлення від жителя села Деражного про масову бійку зі стріляниною поблизу одного із розважальних закладів. Поліція встановила учасників події та готує подання про обмеження режиму роботи розважального закладу. Також у повідомленні поліції йдеться про те, що 52-річний чоловік власниці закладу унаслідок падіння біля автомобіля поламав руку.
Новинам по-рівненськи” вдалося поспілкуватись з постраждалим чоловіком і він переконує його збив автомобіль.
Джип збив, я впав на капот, а з капота під машину“, – каже пан Валерій.
Вибратись з-під машини розповідає чоловік вдалося дивом, та перебуваючи ще на землі, водій здійснив наїзд на руку постраждалого. Нині Валерій у лікарні, він дивується, чому поліція каже буцімто він упав сам.
Є ж свідки, які усе бачили і ми розповідали поліції, як усе було. Знімки руки є, я знаходжусь у лікарні” – розповідає чоловік.
А ще додає, що бійка була страшна, вона розпочалася ще в закладі, люди аби уникнути побиття тікали навіть через вікна.
Виявляється, що це не перший конфлікт місцевих з “цуманськими”. Приїздили вони і у суботу 17 грудня цього року, місцеві переконують була бійка і тоді. Та і вона була не першою… Про першопричини конфлікту нам наразі невідомо, дехто каже, що у волинян такі розваги – “кулаки приїздять чухати”, є і такі, що  припускають – був конфлікт після, якого  “цуманські” влаштовують “темну” .
Чим закінчиться ця справа і як відреагує поліція читайте на нашому сайті згодом.
Вікторія Малецька
5 367 переглядів

19 комментарі на “Інша сторона медалі або, що ж насправді сталося під час масової бійки на Рівненщині

 • 27-Гру-2016 о 13:48

  Так так,це дійсно правда,це їхні не перші розборки,і не тільки в Деражно,вони здійснювали такі”розваги”і в інших селах,а те що було написано у попередній статті-це суцільна брехня,цікаво скільки було заплачено за неправдиві слова зі сторони міліції,до чиїх обовязків входить захищати людей і вести правдиве розслідування!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Відповісти
 • 27-Гру-2016 о 13:57

  Я дивуюся всій маячні яку писали в минулих публікуваннях. Як можна приїхати у кафе з пістолетами, металевими трубами, газовими балончиками щоб “просто” “спокійно” відпочити ??? Яка здорова людина з такими предметами приїде просто відпочивати????!!! Да це брєд повний…… Коли в цій країні буде все по чесному вирішуватись????

  Відповісти
 • 27-Гру-2016 о 14:46

  Нарешті дочекалися правди. Бійка дійсно була страшною . В попередній статті маячня повна

  Відповісти
 • 27-Гру-2016 о 15:56

  дійсно. хоть щось і схоже на правду. попередня стаття суцільна брехня. це не перша ситуація і бійка зі сторони цуманя. все було по- іншому. є багато свідків які підтвердять, що цю бійку розпала саме волинська область, адже нікого не чіпали жителі с.Деражне був спокійне вечір і тут влітають вони-хлопці із штахетами, газовим балончиком і травматичним пістолетом. кожен переживав за своє життя тим більше у кафе були присутні і дівчата також. зі слів цуманців сказали., що це лише квіточки. Так що ситуація така що на Новий Рік і Різдво всі будуть боятись вийти на вулицю у вечері. Потрібно щоб у селі працював наряд поліції.

  Відповісти
 • 27-Гру-2016 о 15:59

  дані особи б*ють наших хлопців не перший а все обгрунтовують тим що шукають своїх жертв і хто попадеться того і б*ють нізащо,всім це вже надоїло але ніхто неможе цього припинить,в суботу вони навіть не були в даному закладі а пиїхали спеціально щоб побитись і почали бійку у закладі де розтрощіли залу і труїли людей газовими балончиками таких як вони потрібно садить і то на довго

  Відповісти
 • 27-Гру-2016 о 16:01

  за словами однієї людини вони на свято влаштовують апереитр*я надіємося що тавк і буде

  Відповісти
 • 28-Гру-2016 о 02:33

  Я не можу зрозуміти тих людей, які говорять, що Карпилівка стріляла сама в себе, це повний брєд.

  Відповісти
 • 28-Гру-2016 о 10:51

  Поліцію підкуплюють-такий висновок можна зробити з того що інформацію подають неправдиву на своєму сайті, нікого й досі не затримали, автівки злочинців з Карпилівки, Яківців та Гримяче ніхто не знайшов, причетних до цього розбою ніхто не ловить, натомість акцентують увагу на кафе-на графік роботи тощо. Переводять стрілки на інше! Це АБСУРД! Де результати роботі поліції??!!!
  Виходить так, що поки когось не покалічать, поки не вб’ють поліція ігнорує або ж не докладає особливих зусиль для розслідування справ та запобігання злочинам

  Відповісти
 • 28-Гру-2016 о 13:33

  Норік,а що мали робити люди які відпочивали в закладі вони оборонялися і навіть якщо їх підстрелили (хоча сумніваюсь в правдивості) то вони заслужили цеж не Дераженські хлопці забігли до них у бар з бітами штахетами газовими балончиками та з травматичними пістолетами а вони до нас то нехай не кажуть що їх побили вони не дивилися кого били дівчина не дівчина всіх підряд

  Відповісти
 • 28-Гру-2016 о 18:30

  Коли вже нова поліція запрацює по новому??? А не будуть брати взятки від бандитів і списувати тяжкі кримінальні злочини на хуліганство!!!!

  Відповісти
 • 29-Гру-2016 о 13:08

  “Причетні такі члени угрупування як Гопа та його рат на авто Мітсубісі Лансер, Базя, Сіко, Петро берестюк – жителі с. Гримяче, Карпилівка. Вони били і травили людей газом-усе це розповіли поліції,але ЧОМУ вони пишуть неправду і захищають волинян? ”
  аха.. смішно, цього Базю скрізь приплетуть, він аж ніяк не міг там бути)))

  Відповісти
 • 29-Гру-2016 о 19:27

  Насправда неприязнь через розкрадання дераженцями цуманського лісу у величезних масштабах. Ні-ні, не підводами по одній колоді, а тракторами прицепами по ночах.

  Відповісти
  • 30-Гру-2016 о 11:53

   Який ліс??!!- ви що – обкурились там чи що! До чого тут лік, коли Карпилівка, Гримяче, Яківці приїхали і тупо влаштували розбійний напад на людей – жінок, чоловіків, били вікна, руйнували паркани, збивали людей машиною

   Відповісти
 • 30-Гру-2016 о 02:12

  А хто краде? Прізвища вкажіть!

  Відповісти
 • 30-Гру-2016 о 11:54

  Так, давайте прізвища тоді. І справді

  Відповісти
 • 30-Гру-2016 о 21:01

  ееее люди який ліс? ви про що взагалі? та тих цуманських самих садять за те що вони ліс крадуть!! при чому тут деражне?? це напевно не дай Бог когось вбють то ви теж буде казать що через ліс?! схаменіться!!

  Відповісти
 • 02-Січ-2017 о 21:24

  мені настільки смішно з цієї статті.
  А чого ви не пишете за підстрелених хлопців з Волині,ВАШИМИ ДЕРАЖНІВЦЯМИ!?не треба було повзати під машинами щоб не душили їх!Ок да?! ні Базі ні Сіка як там пише,на той час близько не було.
  давайте притормозите з наєздами не розібравшись у цій ситуації.
  перестаньте впутувати тих кого там близько не було і бути не могло!
  ваші дбілиі налетіли на волинських хлопців,а ті побиті та підстренелі покликали на допомогу!

  Відповісти
  • 27-Бер-2017 о 15:55

   Шмара ти цуманська, головою подумай добре, а тоді коменти пиши, ок да?

   Відповісти
 • 14-Січ-2017 о 23:20

  Ееее полегше це не наші Дераженські хлопці приїхали і розтрощіли бар а те що відстрілювалися правильно робили ще мало дали,ці Волинські замахали уже всіх нізащо бити людей нехай не думають що їм усе зійде з рук усе в житті вертається бумирангом таким як Волинь місце в тюрмі а не на волі

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + сімнадцять =