Як повідомлялось раніше, 14 травня поточного року Державтоінспекція направила вимоги житлово-комунальному господарству Рівного щодо усунення виявлених недоліків при облаштуванні пристроїв примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки поблизу навчальних закладів міста.

У відповіді управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому зазначено, що відповідним організаціям доручено встановити попереджуючі дорожні знаки на зазначених ділянках доріг та нанести дорожню розмітку.

На сьогодні на п’яти ділянках із шести (вул. 24 Серпня (Рівненська українська гімназія, НВК  № 2), вул. Дворецька (Рівненська гуманітарна гімназія № 7), вул. Орлова (НВК № 12), вул. Олени Теліги (ЗОШ № 20),   вул. Пушкіна та Остафова (Спеціалізована школа № 15) на поверхні елементів дорожнього покриття нанесена дорожня розмітка.

Разом з тим, керівник організації, яка виконує роботи щодо встановлення  дорожніх знаків, запевнив працівників ДАІ, що попереджувальні та заборонні дорожні знаки замовлені та 19 травня розпочнеться їх встановлення  відповідно до узгодженої схеми.

Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів бути уважними під час проїзду на вищезазначених ділянках вулиць.

Повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

Читайте також: ВИКРАДЕНИЙ МОПЕД З ІТАЛІЇ ВИЯВИЛИ НА РІВНЕНЩИНІ

tomat_green-01

914 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

НОВИНИ