Незважаючи на застереження про кримінальну відповідальність громадянам, які намагаються доставити наркотичні речовини на територію установ виконання покарань, заборонені предмети продовжують надходити на адресу засуджених.

Так, днями в Городищенській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96) зафіксовано дві спроби передачі заборонених предметів на територію установи.

В одній із них працівниками колонії було виявлено та вилучено поліетиленові згортки, в яких знаходилась речовина зеленого кольору рослинного походження.

1 2 3 4

«Працівники установи при ретельному огляді посилки, в копченому салі виявили та вилучили чотири поліетиленових згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження. Як вказано на поштовому упакуванні, посилка надійшла від жительки м.Житомир», – розповідає начальник Городищенської ВК Юрій Луцук.

Інша посилка надійшла від жителя Львівської області, в результаті перевірки якої, співробітниками колонії було вилучено, в пластмасовій баночці під назвою «ЙОГУРТ», 20 капсул із порошкоподібною речовиною білого кольору невідомого походження.

5

Про дані події було повідомлено працівників Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області.

Речовини направлено на експертизу.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

552 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =