У понеділок вранці міський голова Рівного Володимир Хомко провів зустріч з представниками Канадської місії спостерігачів „Caneom ”, яка здійснює моніторинг виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної ради України Жаком Морно та Аядом Кількалом.

2

За словами канадців, їхня місія прибула до України у складі 200 чоловік, крім того ще 100 спостерігачів прибули з Канади в рамках місії ОБСЄ. Що ж до Жака та Аяда, то вони працюють по Рівненській та Житомирській областях. Їхня робота триватиме 5 тижнів до та 5 після голосування.

3

– Ми зустрічаємось з губернатором, начальником міліції, головами політичних партій, а зараз прийшли до пана міського  голови. Головна наша мета – лише спостерігати, а не втручатись у виборчий процес. Наразі ми хочемо з’ясувати, яка роль саме міської влади, –  наголосили панове спостерігачі.

1

Як підкреслив міський голова Рівного Володимир Хомко, роль міста в організації виборів – виключно технічний процес забезпечення виборчого процесу: вода, світло, транспорт, виділення приміщень.

– Якихось особливих проблем у підготовці до виборів я зараз не бачу, у Рівному все спокійно , –  підсумував міський голова.

Чималий відрізок часу розмови також було відведено на обговорення проблеми можливої зупинки Рівненського хімічного гіганта „Рівнеазот”.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

435 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + вісімнадцять =

НОВИНИ