Начальник обласного управління поліції Валерій Самчук та його заступник Людвіг Файт повернулися з Луганщини, де вивчали умови та стан несення служби рівненськими поліцейськими, які перебувають на Сході країни.
У серпні цьогоріч 10 працівників ГУНП в Рівненській області відбули у відрядження до обласного управління поліції Луганська для надання практичної та методичної допомоги. Валерій Самчук та Людвіг Файт поспілкувалися з підлеглими безпосередньо на місцях несення служби у Лисичанську, Старобільську та Сєвєродонецьку. Правоохоронцям і бійцям, які несуть службу на лінії зіткнення, керівники передали продукти харчування, які привезли з Рівненщини.
Окрім надання допомоги в службовій діяльності, рівненські поліцейські активно впроваджують на Луганщині сучасні європейські методи, зокрема практику розгляду матеріалів шляхом оформлення електронних рапортів. Зазначена практика в ГУНП Рівненської області діє досить тривалий термін, що позитивно відображається на оперативній та службовій діяльності, полегшує опрацювання матеріалів для поліцейських та призводить до переведення на електронне документування. 
«Конструктивний обмін досвідом та надання допомоги один одному – це досить важливі аспекти нашої діяльності, – зауважив начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук. – Ми єдина країна та єдина система і лише спільними зусиллями та міцним колективним духом зможемо досягти високого рівня публічної безпеки, стабільності та розквіту нашої держави».
 Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Теґи:   
830 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + шість =