парфуми

Ви стали мамою? А може батьком? І всі навколо раптом зрозуміли, їхній обов’язок настановити Вас на путь істини? А Ви вже не розумієте що вибирати з суперечливих порад та сумнівних залякувань? Варто замислитись.книги
Кожне покоління дітей відрізняється від попереднього. На підставі одного цього факту  стає ясно, доведеться думати самостійно. Насправді все зовсім не страшно, і в нас потенційно закладене вміння дбати про наших дітей. Багато речей мати розуміє на чисто інтуїтивному рівні! Також безперечно не варто бездумно відкидати поради близьких. Зважувати та формувати власну думку, саме це є золотою серединою.
Щось ми знаємо, та де в яких питаннях потребуємо кваліфікованих порад, яким ми могли б вірити. Не завжди є можливість проконсультуватись у спеціаліста. Не всі ми маємо поблизу родичів з досвідом виховання, навикам яких ми можемо довірити власного малюка. Тож потребуємо достовірного, зручного та повсякчас доступного джерела інформації.
Думаю книги є хорошим рішенням цього питання, і в багатьох тривогах допомагають знайти прості відповіді. Адже їх пишуть професіонали своєї справи, і вже це заслуговує на те, щоб їхній досвід взяти до уваги.
Можливо Ви ще тільки чекаєте на дитину? Тоді ця книга саме для Вас. «Подарунок для майбутніх мам та їх діток» Юлія Гіппенрейтер та Світлана Кузіна розповідають про важливість допологового виховання. Так, саме  до народження дитини! Адже вже доведено неймовірну чутливість немовляти в лоні до навколишніх подразників.Тож для майбутньої мами цікаво буде дізнатись як саме забезпечити найкращі умови малюку, в чому суттєву домогу може надати ця праця. Юлія Гіппенрейтер є відомим  психологом знаним у світі, по її працях написано багато підручників для студентів психологічних спеціальностей.
У книзі «Мати та дитя. Енциклопедія щасливого материнства від зачаття до перших кроків» автор, психолог Тетяна Аптулаєва наголошує на необхідності матері дбати не лише про малюка, а й про себе! Адже вона особистість, з своїми потребами та талантами. Щаслива мати присвячує свій час  дитині з радістю та віддачею, тому хочеться погодитись з такою точкою зору! Автор вчить як налагодити спілкування з немовлям ще до народження. Також в енциклопедії знайдете поради догляду за малюком в перший рік його життя.
Ваш малюк геніальний! Не вірите? Дарма! Багато авторів радять якнайскоріше починати займатись всестороннім розвитком дитини, адже
«Після трьох вже пізно». Саме таку назву має книжка Масару Ібуки. І вона є направду цікавою та неординарною. Це що дитина з легкістю засвоїть у 3,4 роки, їй важко доведеться вчити пізніше. Немовлята неймовірно талановиті, та мають дивовижні здібності до сприймання навколишнього світу, а отже навчання та всестороннього розвитку. Те що нам, дорослим вдається лише за умови що ми докладаємо значні зусилля, дітям виходить легко та просто! Книга є простою та прямолінійною. І прочитавши її, Ви відчуєте вдячність до автора, та зробите щасливішим малюка! Біографія Масару Ібуки викликає повагу. Почавши свою діяльність в 1947 році, коли його країна була в складному становищі, він з трьома однодумцями, заснував фірму Соні. В якості виконуючого обов’язки директора Асоціації раннього розвитку, і директора організації Навчання талантів, він давав можливість тисячам дітей навчатись по програмі яка описана в його книзі.
«Спілкуватися з дитиною. Як?» Юлія Гіппенрейтер. Автор просто та доступно пояснює методи виходу з конфліктів, пропонує способи що дозволяють покращити відносини між батьками та дітьми. Це серйозна книжка по дитячій психології, написана легко та цікаво. Вона розширить ваше бачення взаємовпливу, та дозволить подивитись на ситуацію з боку дитини.
Ці книги для батьків по ранньому розвитку, які можуть зацікавити Вас, є в інтернет магазині Booklya. Читайте з задоволенням!
на правах рекламиреклама реклама
Теґи:     
1 581 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 2 =

НОВИНИ