Сьогодні рівняни обговорили питання енергозбереження на круглому стілі. Тема його була доволі відомою: «Допоможемо мешканцям міста Рівне заощаджувати на енергозбереженні».

Захід було проведено для підтримки проекту рішення «Про внесення змін до Програми облаштування багатоквартирних будинків сучасними засобами обліку і регулювання води та теплової енергії в місті Рівне на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 04.09.2014 року № 4358».
Наразі, Програма передбачає співфінансування лише автоматизованих лічильників, але не розповсюджується на встановлення приладів обліку з механічним регулюванням. Проте, бажаючі присутні підписати звернення до міського голови Володимира Хомка, з проханням виділити кошти з міського бюджету також і на лічильники без автоматики.

sMnaD8w8GIkУчасники круглого столу одноголосно підтримали думку, де йшлося про рівномірну допомогу, як мешканцям будинків де будуть лічильники з автоматикою, так і тим, що без неї, тобто 50\50 (жителі будинку\міський бюджет). Адже, автоматизований лічильник коштук близько 60-ти тисяч гривень, натомість прилад механічного регулювання – 46. Хотілось би зазначити, що лічильники без автоматики не економлять електроенергії.

O8prlmHFAo4Затвердження проекту рішення дозволить жителям Рівного, котрі не спроможні сплатити за встановлення дорогих автоматизованих лічильників, все ж облаштувати багатоквартирний будинок приладами обліку, які допоможуть заощадити до 30-40% коштів на теплопостачання.
Учасниками зустрічі були спеціалісти з питань енергоефективності, громадські активісти та мешканці багатоквартирних будинків, які встановили в своїх оселях механічні лічильники обліку і регулювання теплової енергії, а також ті містяни, які планують це зробити.

Лариса Качановська

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Березнівські лісівники придбали для воїнів АТО тепловізор

Рівненська ОДА – в трійці найбільш відкритих адміністрацій України

НА САРНЕНЩИНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ З’ЯСОВУВАЛИ СТОСУНКИ ЛОПАТОЮ

У РІВНОМУ МІЛІЦІОНЕРИ ВИЛУЧИЛИ У “МІНЯЙЛ” ВАЛЮТИ НА 250 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

У Рівному підстрелили 48-річного чоловіка

Рівненські тайські боксери виявилися найсильнішими

Гощанщина в жалобі

Як наші МНС-ники розкрили плани сепаратистів

tomat_green-01

403 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − девять =