фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Як повідомлялося раніше,  у неділю в Гощі чоловік  намагався скоїти суїцид. Сайту “Новини по-рівненськи стали відомі нові подробиці цієї події. 
30-річний житель Житомирської області мав романтичні відносини з жителькою Гощі. Вони жили разом у її квартирі, ніщо не віщувало біди. Чоловік вирішив навідатись додому та на якийсь час поїхав на Житомирщину. А коли повернувся то побачив, що його місце у домівці коханої вже зайняте іншим. Залити горе він вирішив добрячою дозою алкоголю та зрештою прийшов до висновку, що життя втратило усякий сенс.
Щоб звести рахунки з життям чоловік обрав недобудований та покинутий ще з радянських часів “Райком”. Коли опинився на краю даху, до місця події підійшли медики, поліцейські та очевидці. Горе-самогубцю намагалися вгамувати, умовляли не робити дурниць. Чоловік був налаштований довести справу до кінця та зробив крок… Швидше усього спрацював інстинкт самозбереження і він зачепився за край даху руками. Поліцейські та очевидці одразу ж кинулися витягувати чоловіка.
У поліції факт інциденту підтверджують, як і те, що чоловік мав проблеми із законом. Він колишній засуджений та відбував покарання за незаконне заволодіння автомобілем. Підтвердилась і інформація про те, що його наразі підозрюють у крадіжці електромотору у селі Воскодави. До слова саме сьогодні керуючись статтею 208 КПК України його затримають, як особу, яку підозрюють у вчиненні злочину. Від так у чоловіка є всі шанси знову потрапити до місць позбавлення волі.
Нагадаємо, що гощанці нарікають на покинуту будівлю, яка стала місцем події, адже вона, як магнітом манить туди дітей. Люди, що проживають поряд постійно бачать дітвору, яка проводить там свій вільний час або ж просто прогулює уроки.
“Одного разу з тієї будівлі вже впав хлопець. Він лишився інвалідом. Краще її б знесли”, – каже гощанка Наталія.
35_big
Вікторія Малецька
1 449 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 9 =