Сьогодні, четвертого квітня, відбувся відбірковий етап турніру з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України-2017». За результатами змагань команда ГУНП в Рівненській області посіла перше місце.PM445image011
З метою сприяння розвитку фізичної культури, підвищення рівня спортивної майстерності та зміцнення фізичної загартованості працівників силових відомств, підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ України, в Україні стартував турнір з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України-2017».
Участь у ньому беруть команди Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Державної міграційної служби України та вищих навчальних закладів МВС із усіх областей.
У спортзалі обласного управління поліції відбувся перший відбірковий етап змагань із волейболу серед команд поліцейських, рятувальників та поліції охорони Рівненщини.
Після тригодинної напруженої гри першість здобула команда ГУНП в Рівненській області, друге – працівники поліції Державної служби з надзвичайних ситуацій та третє – управління поліції охорони.
Тож колекція здобутих перемог поліцейських Рівненщини поповнилася ще однією нагородою.
Змагання завершилися дружнім рукостисканням.
Тож тепер поліцейські області готуватимуться до наступного етапу – зонального, який відбудеться у м.Хмельницький 12-15 квітня серед команд-переможців відбіркових етапів із п’ятьох регіонів. Фінал турніру відбудеться у м.Київ.
 Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
508 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 18 =

НОВИНИ