Сьогодні, 16 лютого, поліцейські структурних підрозділів апарату ГУНП області та Рівненського НДЕКЦ виборювали першість в особистому та командному заліку з плавання.
На дистанції 50 метрів перемогу здобув начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Ігор Крутій із результатом 29,13 сек. Другу сходинку посів начальник управління превентивної діяльності Руслан Жук із різницею усього в дві сотих секунди. Третє місце дісталося інспектору відділу професійного навчання Олександру Покотилу — 29,5 сек.
В естафеті на такій же дистанції першість дісталася команді управління превентивної діяльності, до складу якої долучився заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. Срібло здобули поліцейські управління кадрового забезпечення, а бронзу — працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
Як зазначив начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП Андрій Шевчук, усі учасники показали хороші результати, але найважливіше у подібних змаганнях – командний дух, фізична загартованість і можливість випробувати свої сили у спорті.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
641 переглядів

НОВИНИ