11 листопада відповідно до мого розпорядження було проведено громадські слухання щодо доцільності запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста Рівного. 

З цього приводу хочу зазначити наступне:

Сама ідея запровадження єдиного квитка позитивна і я готовий її підтримувати. Але маю три застереження з моєї точки зору досить логічних.

По-перше , фірма, яка пропонує надавати ці послуги має мати пристойну репутацію, а не бути якимось шарлатаном. Зараз мною зроблені відповідні запити в компетентні органи  і я чекаю відповіді;

По друге , угода яку ми підпишемо має бути виписана бездоганно з юридичної точки зору, в першу чергу для того, аби всі фінансові ризики не торкалися міської скарбниці, а лягали на корейську сторону. Мною дано доручення досвідченим юристам в галузі корпоративного права які працюють зараз над цією угодою.

Я маю це зробити тому, що несу відповідальність за місто і не в останню чергу мене турбує моя репутація. 

Хомко

Я вже маю досвід розробки і підписання таких інвестиційних угод, і скажу на прикладі будівництва сміттєпереробного заводу. Попри всі проблеми, місту це не коштувало жодної копійки. Цей завод збудований повністю за кошти німецьких інвесторів. Крім того, я маю досвід розробки і супроводження проектів фінансованих Світовим банком та Європейським банком реконструкції та розвитку, і це проекти на десятки мільйонів доларів.

І останнє.  Оскільки умовою угоди є не лише інвестування з боку корейської сторони, але й те, що 6% з усіх проданих квитків в місті Рівному в найближчі 15 років мають відраховуватись на користь інвесторів, а це погодьтесь не мала сума, то я хочу бути впевнений, що рівняни це підтримують і з цим погоджуються.

Власне для цього були проведені громадські слухання. Якщо в когось виникнуть пропозиції чи застереження я готовий їх розглянути. Тож у разі необхідності прошу звертатися на мій сайт www.khomko.rv.ua (в рубрику „Інтернет-приймальня”). Прошу поспішати, оскільки з огляду на те, як рухаються події, угода буде підписана найближчим часом. 

 

691 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + сім =

НОВИНИ