22 червня відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з добору керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад області. Цього разу члени комісії вирішували питання про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря «Обласного перинатального центру» Рівненської обласної ради.
Напередодні, 19 червня закінчився контракт з Вікторією Єнікеєвою, яка очолювала заклад з 2015 року, тому голова обласної ради Олександр Данильчук своїм розпорядженням звільнив її із займаної посади. До призначення керівника закладу, обов’язки головного лікаря центру виконуватиме заступник головного лікаря з неонатології Галина Ковальова
Таке розпорядження було необхідним, оскільки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1094, конкурсна комісія не може оголосити про початок конкурсу, якщо місце керівника комунального закладу не буде вакантним. Після закінчення терміну прийому документів, 12 липня конкурсна комісія повинна їх розглянути і відібрати претендентів, з числа яких обиратимуть переможця, кандидатуру якого винесуть на розгляд засідання дев’ятнадцятої сесії обласної ради 27 липня.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
527 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × два =

НОВИНИ