Запальні українські танці, веселі щедрівки та милозвучні колядки можна було почути 21 січня у Рівненському Палаці культури «Текстильник». Туди із новою різдвяною програмою «Щедрівочка щедрувала» звітував Волинський державний академічний народний хор. Виступ відбувся за підтримки Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, а також за сприяння депутата міської ради Романа Яворського, івент-агенції «Мегаподія» та ГО «Рівняни».
«Волинський хор» – це майже 80 учасників колективу – артисти хору, балету та оркестру. У репертуарі фольклорні пісні, які співали ще декілька століть тому у різних куточках України. Цьогорічна Різдвяна шоу-програма включала в себе виконання народних колядок та щедрівок, танцювальні та оркестрові номери. Більшість з цих творів є оригінальними і вперше були виконані саме волинськими носіями культури.
Як розповіла вихованка рівненської церковної школи Юлія Танчинець, концерт «Волинського хору» приємно вразив та подарував масу позитивних емоцій.
– Репертуарна палітра колективу дуже різноманітна. Деякі з пісень та з оркестрових номерів я чула вперше  і чесно не очікувала отримати такий заряд емоцій. Мені здавалося, що Волинський народний хор – це швидше виконавці для людей старшого віку, однак я була вражена енергетикою волинян, їхнім колоритом та професіоналізмом, – розповіла студентка Юлія.
У концертній залі не було вільного місця, а після кожної композиції глядачі віддячували гучними оплесками та завмирали в очікуванні того, що ще приготували артисти всім присутнім. За словами депутата міської ради Романа Яворського, щороку концерт «Волинського хору» приходить з аншлагом і бажаючих побувати на їх виступі – понад тисячі рівнян та гостей міста.
-Запрошення на їх концерт розлетілися за тиждень і приємно, що є багато тих глядачів, котрі з року в рік приходять на виступ «Волинського хору». Захід справді є чудовим і ми максимально сприятимемо, аби артисти і в наступні роки  приїздили в Рівне та давали можливість всім охочим завершити цикл різдвяно-новорічних свят та провести холодний зимовий вечір у теплій компанії Волинського народного хору, – зазначив Роман Яворський.

 

341 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =