Підприємства Рівненщини вже готуються до європейських ринків. Для цього вони нарощують свої виробничі потужності, закуповують сучасне обладнання. Так, нещодавно на ТОВ «Еко-дар», що на Кореччині, встановили нову виробничу лінію закритого типу, котра відповідатиме європейським стандартам якості. «Готуємося до того, аби пройти усі стандарти ЄС і отримати акредитацію», – розповів директор Давід Богашвілі. Між тим вже є попередні домовленості щодо поставок до Чехії та Греції. Нині в асортименті підприємства, яке щодоби виробляє понад тонну сиру, – більше 10 різновидів цієї продукції.

За словами голови Корецької РДА Михайла Волинця, завдяки таким підприємствам вдається створювати нові робочі місця, наповнювати бюджет, адже тільки з початку року обсяги виробництва зросли на 30 відсотків.

«Кореччина показує високі темпи соціально-економічного розвитку, – зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час робочої поїздки у район. – Тільки за результатами І півріччя район зайняв перше місце загальнообласного рейтингу. До того, нині у місцевих підприємств з’явилася можливість знайти нові ринки збуту продукції, яку дає нам співпраця з ЄС».

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
463 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три + вісімнадцять =

НОВИНИ