Купівля будинку справа украй відповідальна. У власному помешканні є багато своїх переваг, однак, щоби ваш новенький будиночок не став джерелом проблем, до процесу купівлі варто підійти з усією відповідальністю. Як би вам не кортіло, чимшвидше в’їхати у власний дім, не варто поспіхом обирати майбутнє житло та похапцем укладати договір.
Визначте для себе кілька важливих моментів, які допоможуть в подальшому зорієнтуватись серед широкого спектру пропозицій. А пропозицій купити будинок у Рівному досить багато. Починаючи від розклеєних на дошках оголошень рекламних листівок закінчуючи оголошеннями на спеціалізованих сайтах, таких наприклад, як DOM.RIA.com.
Питання цінової політики. Ви маєте об’єктивно оцінювати співвідношення ваших фінансових можливостей з вашими вимогами до будинку. Завжди можна купити будинок частково не добудований, або ж без ремонту і вкладати кошти поступово, облаштовуючи ваше домашнє гніздечко. Неодмінним плюсом такої покупки є те, що у вас буде можливість усе зробити за власним смаком та уподобаннями.
Не менш важливим моментом є і вибір району в якому знаходитиметься ваш майбутній дім. Визначне свої пріоритети – зручність розташування, затишність місцини, наявність поблизу школи, дитячого садку, зупинок громадського транспорту.
Варто також визначитись наскільки великою має буди присадибна ділянка та з якою метою ви її використовуватимете. Зважайте, що при купівлі будинку, разом із земельною ділянкою, використовують два різних договори купівлі-продажу, окремо для кожного об’єкту.
При безпосередньому огляді будинку обов’язково зверніть увагу на горище, підвал, котельню – ці зони вважаються найбільш проблемними. Перевірте чи немає у підвалі води, наскільки вологі стіни, а можливо протікає дах? Усі ці проблемки можуть згодом доставити вам  чимало клопоту. Вікна, двері, усі комунікації та системи опалення, водопостачання, електрика – не лінуйтеся на все звертайте увагу.
Якщо ж стан будинку вас задовольняє – час перевірити документацію. Проектна документація, сертифікати, інструкції та дозволи… якщо такі тонкощі не ваш “коник”, не зайвим буде узяти з собою надійного ріелтора, який зможе щось порадити, вберегти від невигідної угоди чи й навіть шахрайства.
Не ігноруйте своїх ймовірних майбутніх сусідів. Ці люди можуть вам розповісти багато цікавого, наприклад про потенційні проблеми, усі вигідні та невигідні моменти вашої покупки, які з першого разу і не помітиш.
Нехай ваша угода з купівлі будинку буде вигідною та успішною. І не забувайте,  на ринку нерухомості працює багато аферистів, тому не надто довіряйте оголошенням з наднизькими цінами та позначками «терміново».
(на правах реклами)
428 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × пять =