Костопільчанка Ірина Антонюк представляла Україну на всесвітньому конкурсі краси Ms. Top of The World Plus Size 2018, який проходив з 7 по 11 листопада у Філіппінах. Таку можливість дівчина отримала після  перемоги в конкурсі Mrs.Ukraine Plus Size 2018.
У світовому конкурсі приймали участь 15 дівчат із різних країн світу.
4 дні дівчата готувалися до фіналу: вчилися дефілювати, позували в купальниках, показували свої обдарування на вечері талантів, представляли себе та свою країну у відеовізитівці та вітальній промові, вчилися знаходити спільну мову.
Незважаючи на загальноприйняту думку, конкурси краси покликані в першу чергу підштовхнути учасниць розкрити найкращі людські якості – взаємну підтримку, повагу, сприйняття загальнолюдських цінностей“, – розповідає Новинам по-рівненськи Ірина Антонюк. – “Цей захід не був виключенням, в його інтернаціональній команді  організаторам вдалося познайомити і об‘єднати жінок з різних країн та культур, а також показати красу поза стандартами та стереотипами“.
Ірина Антонюк на фото зліва
Титул Міс Світу отримала представниця Філіпін, а українка Ірина Антонюк гідно представила країну та отримала спеціальний титул та корону Ms STAR Top of the World Plus Size 2018.
Окрім того костопільчанка отримала ліцензію на проведення та організацію конкурсу такого контексту в на Рівненщині та відправляти переможницю на Всеукраїнський конкурс.
Фото зі сторінки Ірини Антонюк у ФБ
3 602 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − два =

НОВИНИ