Як повідомляли раніше Новини по-рівненськи костопільчанка Ірина Антонюк привезла із всесвітнього конкурсу краси Ms. Top of The World Plus Size 2018 новий титул – Ms STAR Top of the World Plus Size 2018.
Днями, пишнотіла красуня розповіла медійникам та своїм шанувальникам про свою участь у конкурсі, який проходив з 7 по 11 листопада у Філіппінах.
Ірина зізнається – більше нервувала на “Miss Ukraine plus size”, який власне і став путівкою на захід всесвітнього рівня. Якщо на конкурсі краси в Україні дівчина мала багато сумнівів, то до Філіппін поїхала морально підготовленою. Попри це, похвилюватися все ж таки довелося, адже на Ms. Top of The World Plus Size 2018 дівчина могла і не потрапити. Усе через те, що у посольстві  закінчилися голограми і через це Ірина Антонюк не змогла відкрити візу в Україні. Відтак, красуні довелося їхати за нею до Росії.
До Філіппін, позмагатися за звання найкрасивішої, приїхали 15 дівчат із різних країн світу. Ірина Антонюк  відмічає, що на конкурсі не було підступної конкуренції, навпаки дівчата прихильно один до одної ставилися і підтримувати одна одну.
«Організаторам вдалося познайомити і об‘єднати жінок з різних країн та культур, а також показати красу поза стандартами та стереотипами», – відмічає костопільчанка.
Конкурсантки дефілювали, позували в купальниках, показували свої таланти, представляли себе та свою країну у відеовізитівці та вітальній промові, вчилися знаходити спільну мову.
Костопільська красуня не приховує – виступом на вечорі талантів незадоволена. Дівчина виконувала пісню Hardkiss «Серце», але через певні технічні казуси у залі, стала не попадати в ноти.
«В цей момент мене дуже підтримали глядачі та інші дівчата. Я вдячна їм за це», – каже Ірина Антонюк.
А ще дівчина переконує, жінки здатні на більше ніж вони звикли думати. Незважаючи на «некласичні» параметри (ред. 100-89-116) костопільчанка в один момент вирішила докорінно змінити себе і почала вона з любові до себе. Переломний момент, який став поштовхом до нового життя Ірина згадує не охоче.
«В один момент я стала біля дзеркала і сказала собі, що якщо я не вірю в себе, то хто повірить у мене», – пригадує Ірина Антонюк.
Вірить у свою дитину мама – Людмила Михальська: «Вона з дитинства хотіла бути моделлю, проте відразу після школи їй не вдалося піти цим шляхом, але зараз її мрія збулася і я рада за свою дитину. Хочу тільки, щоб у її житті все було добре, щоб вона не величалася, а була такою ж простою як є зараз».
Попри наявність титулів і корон Ірина Антонюк дійсно не величається і відверто зізнається, кожна з 15 дівчат отримала титул та корону, але кожен з них був особливим.
Ламати стереотипи про жіночу красу та її роль у житті Ірина Антонюк нині збирається і на Рівненщині. Костопільска красуня отримала ліцензію на проведення та організацію такого заходу в області,  переможниця якого матиме можливість поїхати на Всеукраїнський конкурс.
976 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять − 4 =