Наймасштабніша за останні кілька років крадіжка ледь не призвела до пожежі на високовольтній підстанці
Крадії трансформаторної оливи залишили без електропостачання десять населених пунктів на Рівненщині
Байдужі до наслідків злочинці злили 700 кг оливи на високовольтній підстанції, позбавивши електропостачання близько 2 тисяч абонентів Володимирецького району. Це мешканці сіл Більська Воля, Собіщиці, Рудка, Мульчиці, Городок, Озерці та прилеглих хуторів.
Якби не вчасні дії працівників «Рівнеобленерго», безвідповідальність, зухвалість крадіїв, а також бездумне бажання легкої наживи, могли стати причиною виходу з ладу високовольтного електроустаткування, масштабної пожежі, і як результат – відсутності електропостачання на значній території протягом тривалого часу.
Ситуацію врятувало лише те, що працівники Володимирецького РЕМ ПрАТ «Рівнеобленерго» під час техогляду 27 червня 2018 року, близько опівдня вчасно виявили крадіжку, про яку одразу повідомили до поліції.
«Рівнеобленерго» перепрошує за тимчасові незручності, спричинені діями третіх осіб. Водночас наші фахівці роблять усе належне для відновлення надійного електропостачання селянам Володимиреччини ще до кінця сьогоднішнього дня. Зараз споживачів заживили за тимчасовою ремонтною схемою.
Зауважимо, що лише у першому кварталі цього року невідомими було скоєно 13 крадіжок трансформаторної оливи у Острозькому, Володимирецькому, Дубенському та Здолбунівському районах. За цей період було злито 2,5 тони трансформаторної оливи, що призвело до пошкодження та ремонту на трьох трансформаторних підстанціях.
Протягом 2017 року було скоєно 29 подібних злочинів, чим завдано збитків підприємству на суму понад 250 тисяч гривень.
ПрАТ «Рівнеобленерго» закликає всіх мешканців області повідомляти про підозрілих осіб без спецодягу поблизу електрообладнання, про випадки демонтажу обладнання трансформаторних підстанцій чи ліній електропередач – ця інформація може зберегти світло у Ваших оселях.
Повідомляє ПрАТ «Рівнеобленерго»
Теґи:
243 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − дванадцять =

НОВИНИ