Днями, невідомі скористалися ситуацією  – роботами для покращення надійності електропостачання.
В районі вулиць Дубенської та Січових стрільців тривають планові роботи зі зрізання дерев, що створювали небезпеку виникнення аварійних ситуацій в електромережах. Адже старі тополі росли впритул до високовольтних повітряних ліній, що живлять м. Рівне, Здолбунівський та Дубенський райони і вже не раз під час негоди ставали причиною знеструмлення значної кількості споживачів. Зокрема, коли аварійні дерева спричиняли пориви ліній електропередачі.
Для виконання робіт, метою яких є запобігання виникненню аварій у мережах, частина ліній було виведено у ремонт і знеструмлено, чим і скористалися злодії – у ніч проти 31 січня невідомі зрізали понад 900 м електропроводу.
Неправомірні дії злочинців поставили під загрозу надійність електропостачання Тинного, Вересневого, вулиці Присадибної обласного центру, аеропорту «Рівне» –  кілька тисяч споживачів залишилися без жодного резерву на випадок аварійної ситуації та під загрозою заниження напруги у мережах. Над усуненням можливих наслідків крадіжки працюють фахівці «Рівнеобленерго».
Зауважимо, що подібні дії не лише впливають на надійність електропостачання споживачів «Рівнеобленерго» та завдають матеріальних збитків підприємству, вони тягнуть за собою кримінальну відповідальність, а також становлять загрозу життю та здоров’ю людей.
На щастя, цього разу ніхто не постраждав, але, варто пам’ятати – наближення до електрообладнання може стати причиною ураження електрострумом – аж до смертельних наслідків.
Про це повідомляє ПрАТ «Рівнеобленерго»
512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × чотири =