f7cb6a7f38cdb9b5a0fa979149952084Здобунівський районний історико-краєзнавчий музей отримав приміщення. Відповідне розпорядження затвердили в Кабінеті Міністрів. Однак, сталося це лише після звернення надісланого тоді ще кандидатом у депутати Рівненської обласної ради Володимиром Ковальчуком.

Зокрема, ще у липні 2015-го року він підготував проект рішення Міністерства економічного розвитку про передачу будівлі у спільну власність громад Здолбунова та Здолбунівського району. Дане рішення Володимир Ковальчук надіслав також міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та, від імені народного депутата Ігоря Мосійчука, підготував відповідне депутатське звернення до керівника МВС.

Як результат, 20 січня Кабінет Міністрів передав з державної власності зі сфери управління МВС України у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району будівлю для розміщення Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею. У розпорядженні йдеться, що зроблено ще один крок до формування належних матеріально-технічних умов для створення та функціонування музейної справи.

– Це спільна перемога. І моя, і жителів Здолбунівського району, і колег з Верховної Ради Ігоря Мосійчука та Андрія Лозового, які підтримали нас з громадою у прагненні створити районний історико-краєзнавчий музей. Дякую усім за те, що вірили у нашу справу. Тепер працюватимемо над наповненням експозицій, аби музей у Здолбунові приваблював все більше відвідувачів та знайомив туристів з історією краю, – зазначив Володимир Ковальчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному з даху балкона дев’ятого поверху рятувальни зняли молодого чоловіка

Володимир Ковальчук звернувся з ініціативою перейменувати вулиці на честь Василя Червонія, Тараса Бульби-Боровця та Андрія Кузьменка

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ АРСЕНАЛ ГРАНАТ

На Рівненщині є необхідна кількість ліків від грипу та ГРВІ

«…Запросили співати на деякий час у етно-гурт “Дуліби” на декретне місце», – Ріта Рагімова

Через епідемію грипу Павло Табаков у Рівне не приїде

На кордоні Рівненської та Житомирської областей утворили «Ланцюг єднання»

МАЙБУТНІ ПАТРУЛЬНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РІВНОГО ПРИСТУПАЮТЬ ДО НАВЧАННЯ

Усі школи Рівненщини – на карантині

НА РІВНЕНЩИНІ СИН ДО СМЕРТІ ЗАБИВ БАТЬКА

tomat_green-01

Теґи:
546 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − тринадцять =