З 14 по 18 грудня в культурно-археологічному центрі «Пересопниця» відбудеться тренінг для краєзнавців зі східних областей України.

Директори музеїв, наукові працівники та спеціалісти державних органів з питань охорони культурної спадщини з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської та Донецької областей ознайомляться з найкращим досвідом музейного будівництва у Пересопниці.

Нині музейний комплекс «Пересопниця» щороку відвідує до 10 тисяч туристів, за останні декілька років проведено десятки масштабних фестивалів, надання туристичних послуг з кожним роком вдосконалюється, розвивається місцева інфраструктура, відроджується село.  

За словами директора культурно-археологічного центру Миколи Федоришина, гостей зі Сходу ознайомлять із основними здобутками «Пересопниці» в культурно-освітній, туристичній та фінансово-економічній діяльності. Також слухачів планують навчити перетворювати теорію на практику, а абстрактні ідеї – на конкретні результати.

Семінар-тренінг проходитиме за навчальною програмою «Збереження історичного середовища засобами музеєфікації або благоустрою», що реалізується в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення».

Головним виконавцем проекту є «Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні», а  автором та організатором навчальної програми директор культурно-археологічного центру «Пересопниця» Микола Федоришин.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У РІВНОМУ ЗАТРИМАТИ ШАХРАЙКУ, ЯКА ЗНІМАЛА ЗОЛОТІ ПРИКРАСИ З ДІТЕЙ, ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ДОПОМОГЛИ НЕБАЙДУЖІ РІВНЯНИ

НА РІВНЕНЩИНІ ПІД КОЛЕСАМИ ДВОХ АВТОМОБІЛІВ ЗАГИНУЛА ЖІНКА

Рівненський НК “Верес” отримав подарунок з АТО

Справжня зимова риболовля не за горами…

«Дитячий санаторій «Сокілець» лишається державним

Звільнено голову Демидівської РДА

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ СТАРАТЕЛІВ

У начальника Рівненської митниці провели обшук

Чемпіон світу з кікбоксингу Роман Кроль завітав до рівненських школярів

tomat_green-01

603 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − шість =