Голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся з пропозиціями до Міністра інфраструктури, Міністерства оборони України та голови НБУ щодо вирішення нагальних потреб військовослужбовців та їх сімей. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

«Зокрема, Рівненська ОДА внесла пропозицію голові Нацбанку щодо кредитних зобов’язань військовослужбовців, які зараз несуть службу. Ми просили дати їх родинам відстрочку, тобто «заморозити» кредитні платежі на час несення ними служби. Вже отримали відповідь з НБУ, у якій йдеться про те, що 18 банків вже готові надати «кредитні канікули» військовослужбовцям. Таким чином питання з погашенням кредитів частково можна вирішити. Але для цього треба, щоб кожна обласна адміністрація звернулася з відповідними пропозиціями», – зауважив на робочій зустрічі з представниками Міністерства оборони України голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Інформацію про готовність банківських установ йти на зустріч позичальникам-військовослужбовцям викладено на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України (www.bank.gov.ua) у прес-релізах від 23.05.2014 та 05.06.2014.

716 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =