В рамках XV Міжнародного фестивалю серед студентів спеціалізованих навчальних закладів із перукарського мистецтва «Кришталевий Янгол» стартував VІ Всеукраїнський чемпіонат з колористики «ESTEL COLOR 2017». На регіональному рівні триває півфінал Конкурсу, результати якого оголосять вже у квітні.17454834_792434000914262_1185503984_o
Цього разу участь у півфіналі взяли слухачі груп «Перукар (перукар-модельєр) Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості: Вікторія Вузенька, Оксана Підлісна, Ольга Івановська, Ольга Михальчишина та Марія Савчук із Навчального відділення у м. Рівне, вул. І.Підкови, 17а та Наталія Вакулюк, Тетяна Хомич, Наталія Сташко і Марія Мартинюк із Млинівського навчального відділення. Майбутні перукарі виконували фарбування волосся  під керівництвом майстрів виробничого навчання Анни Зотік та Вікторії Рибальської, які неодноразово брали участь у подібних заходах.
Важливо, що для учасників Чемпіонату технологи-експерти компанії «ESTEL» організовують безкоштовні навчальні семінари «Колористика» з відпрацюванням для слухачів та навчальні семінари для викладачів.
Анна Зотік:
  • Слухачі отримали величезний досвід і емоційний професійний заряд під час підготовки до півфіналу. Робота, яку вони виконували, була досить складною, адже учасників потрібно було «вивести» із чорного фарбованого відтінку волосся, і лише потім наносити фарбу «ESTEL» та досягати бажаного кольору. Перукарі зрозуміють мене. Хочу відмітити, що усі слухачі достойно справилися із завданням. Думаю, одним із ключових моментів при підготовці до Конкурсу став і проведений напередодні семінар відомого рівненського візажиста Анни Журавської «Святковий і весільний макіяж». На прохання самих слухачів цей захід відбувся на базі навчального закладу. Він суттєво допоміг учасникам Конкурсу у створенні гармонійних образів. Зазначу, що майстри – початківці працювали досить серйозно – з 8 ранку і до 10 вечора. Про зусилля і талант красномовно свідчать їх роботи. Я вважаю, що незалежно від результатів Конкурсу, слухачі РЦПТО отримали головну перемогу – над собою, зумівши достойно пройти важливий професійний етап.
Вікторія Рибальченко:
  • Це чудова нагода для кожного, хто навчається в Центрі, проявити себе у колористиці, навчитися створювати образи відповідно до оголошених номінацій. Це також великий урок комунікацій, які особливо значимі в роботі перукаря. А для майстрів виробничого навчання – ще один досвід, який дозволяє викладати на сучасному рівні, максимально орієнтуватися в модних тенденціях, розширювати межі професійної фантазії та професійних можливостей.
У цьогорічному півфіналі Чемпіонату були оголошені конкурси у трьох номінаціях: «Креативне фарбування», «Комерційне фарбування»  та «Весільне фарбування». На адресу компетентного журі було відіслано конкурсні фото у відповідних форматах. Представники РЦПТО ДСЗ достойно представили свої роботи в усіх оцінюваннях. Дочекаємося результатів!Робота_Хомич_Танi
Повідомляє РЦПТО ДСЗ
1 201 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 13 =