mwnsyhcwzouВиставка «Кубізм і не тільки» експонується у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих». Свої творчі доробки у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» уже змогли презентувати десятки художників. Нова виставка цікава тим, що популяризує творчість учнів, які навчаються в арт-студії галереї. «Без сумніву, – наголошує вчитель Анатолій Іваненко, – атмосфера галереї сприяє зростанню їхньої живописної майстерності». Як навчаються і як мислять дорослі учні Анатолія Григоровича – про це розповідають їхні картини.
В експозиції розміщено понад 30 робіт неординарних особистостей. Картини написані переважно в олійній техніці та гуашшю, усі вони різнопланові,  різні за жанрами і колористикою. Це й не дивно: авторів об’єднує спільна творча праця в арт-студії лише 2 роки. Ази живопису, які викладає художник А. Іваненко, надихнули його учнів на створення повноцінних картин: «Між іншим» (Н. Білявська), «За мотивами Поля Сезанна» (Л. Богуцька), «Кубістичний натюрморт» (Т. Радчук), «Сільський пейзаж» (Т. Голубінка), «Натюрморт у теплій гамі» (Н. Брічук),  «Самовар квантового переходу» (І. Павлюк), «Золотий туман над Львовом» (О. Мовчун), «Ностальгія» (Н. Абросімова),  «Симфонія в рожевому» (Л. Гайбонюк) та ін.
Роботи привабливі своїм прекрасним звучанням кольору, оригінальністю трактування форми і гармонійним композиційним відчуттям. За кожною із них простежується розмова учнів не лише із художніми образами, що створюються на полотні, а й відчутний діалог із уявним глядачем. Отож, для усіх них не байдуже, що скажуть відвідувачі виставки. Прийдіть і підтримайте щирих у своєму живописі ще не заангажованих митців, що прагнуть визнання. Висловимо сподівання, що у майбутньому нас чекає ще не одна колективна виставка учнів Анатолія Іваненка, а можливо й персональні живописні проекти окремих авторів.
На презентацію виставки учні арт-студії та їх вчитель Анатолій Іваненко запрошують своїх друзів, художників та шанувальників мистецтва Рівного. Виставка триватиме до 6 листопада 2016 р.
Час презентації: п’ятниця, 21 жовтня 2016 р., 15:00 год.
Місце: галерея європейського живопису «Євро-Арт» – Рівне, проспект Миру, 4.
Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».
980 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 6 =