Півфіналом чемпіонату Європи продовжився цьогорічний спідвейний сезон.
На змагання, що пройшли на рівненському мототреці, з’їхалися гонщики з України, Франції, Угорщини, Польщі, Латвія, Німеччина, Фінляндія, Чехія, Данія, Словаччина.
У мотогонках змагалися 18 учасників, серед яких чемпіони Європи та світу, переможці етапів циклу Гран-Прі. Організатором змагань є «Клуб вболівальників рівненського спідвею».
Серед журі – головний суддя Пьотр Ліс з Польщі, президент журі Якуб Злєховец зі Словаччини.
«Цього року рівненський спідвей відзначає 60-річний ювілей. Дата солідна, тому й відзначаємо ми її достатньо потужно. Голова обласної адміністрації Олексій Муляренко підписав розпорядження, яким 2019-й оголошено роком спідвею. А це означає, що буде багато змагань, нових гонщиків, виступів за кордоном. Окрім того, готується пам’ятник спідвеїсту і пам’ятна монета, вже є офіційний логотип та гімн. Усі заходи мають на меті перетворити Рівне справді на столицю спідвею», – зазначив перший заступник голови ОДА Віталій Ундір.
Найкращий результат продемонстрував спідвеїст з Данії, друге місце в латвійця, третю сходинку посів спортсмен з Данії.
Вже традиційно був розіграний особливий кубок – від голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка. Вкотре він дістався найкращому українському гонщику Марку Левішину.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
161 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − дванадцять =

НОВИНИ