677de86da285348a9fc9fdc932182ad5Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов направив Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку офіційне звернення, у якому закликає втрутитися у критичну ситуацію із матеріально-технічним забезпеченням заготівлі компонентів крові та виробництва її препаратів. Оскільки запаси контейнерів для переливання крові на Рівненщині уже закінчилися.

Проблема забезпечення хворих переливанням крові та її похідних пов’язана з відсутністю централізованого забезпечення контейнерами для заготівлі та зберігання крові. Михайло Кириллов вказує на те, що вона виникла у зв’язку із невчасною їх закупівлею у грудні 2014 року: поки оформлялися тендери, ціна на медичні товари значно зросла, тому річна заявка рівненських медичних закладів на контейнери та тест-системи була виконана лише на третину. Відтак життя породіль, важкохворих, травмованих, які потребують переливання крові, під загрозою. Поки що ситуацію рятує благодійний фонд «Скарбниця Надії», однак його фінансові можливості обмежені, – зауважує голова облради.

Вказуючи на критичність ситуації, Михайло Кириллов просить у голови Уряду особистого сприяння у вирішенні проблеми. А саме: пришвидшити закупівлю медичних товарів для закладів служби крові за кошти державного бюджету Міністерством охорони здоров’я України та розглянути можливість внесення змін до статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» щодо збільшення граничної вартості предмета закупівлі у зв’язку зі значним підвищенням вартості медичних товарів та виробів медичного призначення. Внесення таких змін дасть можливість закладам служби крові в критичних ситуаціях самостійно купувати контейнери для заготівлі й зберігання крові та діагностичних тест-систем.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

У Рівному байкери вшанували пам’ять польських та українських воїнів

На Чемпіонаті України рівненчанка стала найкращою з велокросу

На Рівненщині відкрито кримінальне провадження за фактом опору працівникам правоохоронного органу

Прокуратура Рівненської області процесуально керує розслідуванням масових заворушень у с.Кам’яне

Для військових ремонтують джип Nissan Patrol

На Млинівщині увіковічнили пам’ять загиблого «кіборга»

Голова СБУ Грицак: “Гарантую справедливий розгляд. У нас є питання до тих, хто порушував закон. Продовження бойових дій не допустимо”

У Рівному держохоронці вчасно втрутились і зупинили бійку

tomat_green-01

402 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 2 =