В Рівненському палаці дітей та молоді відбулась зустріч між групою курсантів Національної академії Сухопутних військ Збройних Сил України та чотирма сотнями місцевих старшокласників.
????????????????????????????????????
Виступаючи в ролі модератора заходу  старший лейтенант Іван Кривий розповів присутнім, про діяльність вітчизняного війська та основне його завдання щодо захисту територіальної цілісності та недоторканості держави. Звернув увагу учнів та присутніх викладачів предмету Захисту Вітчизни на провідну роль і місце Національної академії Сухопутних військ в системі підготовки офіцерського та сержантського складу. Також офіцер почергово представив хлопцям та дівчатам курсантів різних військових спеціальностей, двоє яких родом саме з Рівненщини.
Молодший сержант Юрій Закопець розповів зі сцени про своє навчання у військовому виші,  участь в Революції Гідності та антитерористичній операції. Зупинився на найбільш яскравій сторінці свого життя – участі у звільненні Попасної, Лисичанська, боях за оборону селища Піски,  а також орден «За мужність» та медаль «За відвагу», які він отримав за те, що прикрив своїм тілом під час бою  побратима.
Інший учасник АТО  молодший сержант  Вадим Масовець  поділився з земляками, як він до навчання в Академії у складі  80 окремої аеромобільної бригади брав участь у боях за населені пункти Щастя, Миколаївку, Красний Лиман, Слов’янськ та за що став кавалером ордену «За мужність».
В свою чергу курсант першого курсу Вікторія Гавриленко звернула увагу присутніх, що не всі майбутні офіцери Національної академії Сухопутних військ є учасниками бойових дій, проте всі вони патріоти і готові на все заради майбутнього Украйни. На початку гібридної війни вона з групою волонтерів відвідувала з подарунками та концертними програмами Донеччину. Згодом, коли прийшов час обирати своє майбутнє вибір зробила саме на користь Збройних Сил України і не шкодує про це, бо знайшла тут відповіді на питання, що таке честь, відвага, справжня дружба та довіра.
Зустріч розпочалась, як лекція та згодом переросла у формат запитання-відповіді. Справжній ажіотаж у молоді викликала рекламна продукція військового вишу у формі дисків та буклетів. Молодь цікавилася умовами вступу до Національної академії, можливістю відвідати альма-матер офіцерських кадрів, спектром військових спеціальностей. Наприкінці заходу усі охочі змогли взяти участь у загальному фотографуванні.
Підсумовуючи захід старший лейтенант Іван Кривий подякував головному спеціалісту управління освіти міськвиконкому Миколі Радько за організацію зустрічі та пообіцяв донести до керівництва військового навчального закладу про необхідність посилення співпраці з обласним центром.
Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
504 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 7 =