Як повідомляє УКЗ ГУНП в Рівненській області у Рівному минулого тижня відбулося останнє засідання апеляційної атестаційної комісії західного регіону, яка зареєструвала 163 скарги від працівників поліції. Серед 1850 поліцейських ГУНП області відбір не пройшли 132 співробітники.

Станом на 4 березня апеляційна атестаційна комісія західного регіону розглянула 149 скарг від працівників поліції, які були не згодні з рішеннями атестаційних комісій. Із них — 102 залишили без змін.

За результатами роботи апеляційної комісії одного працівника підвищили у займаній посаді, 23 — понизили, а по 23 поліцейських прийнято рішення про відповідність займаній посаді.

Співробітники поліції, які не згодні з результатами атестації, мають право звернутися до суду.

Своїми думками та почуттями щодо роботи та результатів апеляційної комісії у Фейсбуці поділилась рівненська правозахисниця Ліана Диновська:

Напишу ще пару слів про апеляційну атестаційну комісію поліцейських. Знаю , що мабуть втратила частину друзів через не розуміння , через власну думку, яку я вже виражала – бурштинова лихоманка не вирішитися ніяк через те, що звільнять всіх поліцейських ( СБУ і прокуратуру потрібно скоріше ” трусити”) лише законодавче врегулювання зробить зміни. Якщо брати до уваги критерії мотивації і відповідності саме займаній посаді , то я рахую, що зроблено велику роботу. З 149 апеляційних скарг лише по 23 скаргам ми змінили рішення і вирішили , що поліцейські все ж таки відповідають займаним посадам і по 23 скаргам змінили рішення понизив у займаних посадах, один як не парадоксально , одноголосним рішенням пішов на підвищення . Я розумію , що важко сприймається багато чого , але час все розставить на свої місця .
Мені було дуже важко ! Звільнити в апеляції 102 людини з 149 для мене надзвичайно було складно . За чоловік 5 до сьогоднішнього дня дуже великий не спокій і відповідно маю сумніви щодо 4 поліцейських з тих , кого залишили. Також часто мій голос був вирішальним і я зрозуміла що я часто і слаба і сильна .
Чула , що поліцейські ідуть з усім тим зараз до суду .., раніше думала , що буду і там присутньою , зараз не бачу сенсу .
Не дивлячись на те, що дехто зараз мене вважає не чесною , я дякую кожному хто був поруч , кожному ! Це велика відповідальність і доля людей . Я заслабка у вирішені долі людей, я часто не суддя . Справжні друзі зрозуміють і підтримають . Багато чого почула , багато про що дізналася . Потрібно далі жити і займатися добром !

12790862_1106841469340371_6138269090693592640_n

(фото з Фейсбук)

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Навколо так багато звірини… Олександра Григорчук.

Оголошено вирок у кримінальному провадженні про підкуп виборців

У Дубровицькому районі готові створити ще одну об’єднану громаду

Жителя Рівненщини, який зізнався правоохоронцям у намірі стати учасником терористичної організації, звільнено від кримінальної відповідальності

Рівненський госпіталь прийняв на лікування 700 учасників АТО з усієї України

Рівняни відзначають 202-річчя з дня народження Тараса Шевченка

У Рівному музейники розпочинають цикл краєзнавчих читань «Згадаймо разом»

У РІВНОМУ ІНДЕТИФІКУВАТИ ОСОБИ ЗАГИБЛИХ ЕКСПЕРТАМ ДОПОМАГАЄ ДАКТИЛОСКОПІЯ

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ШАХРАЇ ОШУКАЛИ ПЕНСІОНЕРКУ

ПОЛІЦЕЙСЬКІ РІВНОГО ЗНАЙШЛИ ВИКРАДЕНУ ІНОМАРКУ

950 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять + 11 =

НОВИНИ