Лісівники Рівненщини завершили весняну посадку лісу, створивши цьогоріч вже 3470 га лісових культур. Щоб краще зрозуміти масштаби проведеної роботи, лісівники висадили майже 37 млн шт. сіянців, тобто по 37 маленьких дерев на кожного мешканця Рівненської області.
Найбільші об’єми робіт виконали лісівники Соснівського, Сарненського, Рокитнівського, Клесівського лісгоспів. Загалом же, всі лісогосподарські підприємств за весну перевиконали річний план з посадки лісових культур. Заліснювали переважно зруби 2018 року, а також І кварталу вже цього року, де провели підготовку ґрунту для посадки.
Традиційно у період з 21 березня до 20 квітня тривала щорічна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках. У рамках її проведення різні тематичні заходи відбулися в усіх лісогосподарських підприємствах області, до участі в яких долучалися всі охочі. А працівники лісового господарства проводили ознайомчі уроки в навчальних закладах, долучалися до озеленення територій у населених пунктах, спільно зі свідомими громадянами прибирали сміття у лісі та створювали нові насадження.
Щороку про Акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» дізнається все більше громадян і, найважливіше, дітей за якими, власне, наше спільне майбутнє! Вже другий рік поспіль нам навесні допомагають пластуни, приємно, що все більше молоді усвідомлюють екологічне значення лісу для людей. Чудово, що під час проведення різних заходів у рамках Акції всі були з гарних настроєм, натхненні, роботи добрі і корисні справи, – зазначив начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович.
Повідомляє Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства
Теґи:   
225 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × пять =