6f5acde3110319b00b855d8f235fe809Лісокористувачі Рівненщини за шість місяців цього року сплатили до місцевих бюджетів 33,9 млн. гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що на 10,0 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року.
Рентні платежі, значна частина яких надходить до місцевої скарбниці, є вагомим джерелом для фінансування потреб бюджетної сфери, соціальних програм та відновлення природних ресурсів району».
Державний бюджет отримав від лісокористувачів краю 15,5 млн. грн., що на 5,6 млн.грн. більше ніж за відповідний період минулого року.
Нагадаємо, згідно зі ст. 256.2 Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування рентною платою є не тільки деревина, заготовлена в порядку рубок головного користування, але й деревина, заготовлена під час проведення заходів щодо поліпшення якісного складу лісів, з розчищення лісових ділянок, вкритих лісовою рослинністю у зв’язку з будівництвом шляхів, трубопроводів тощо. До цього переліку відносяться і другорядні лісові матеріали, зокрема, заготівля живиці, кори, пнів та інших лісових матеріалів та побічні лісові користування, як заготівля дикорослих плодів, грибів, ягід, лікарських рослин, збирання лісової підстилки та заготівля очерету.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:   
626 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + 4 =