У Держархіві області презентували виставку «Революція гідності – пишемо історію разом!». Вона присвячена першій річниці Майдану та приурочена до Дня працівників архівів. Її експозиція складається ізлистівок, плакатів, газет, інформаційних видань, які розповсюджувалися на київському та рівненському Майданах.

7

 «Ця виставка підготовлена в рамках всеукраїнського проекту «Народний щоденник Майдану: пишемо історію разом». Матеріали, які презентовано на виставці, збирав та надсилав у звичайних конвертах до нашого архіву, київський журналіст Микола Поліщук», – розповіла начальник відділу Держархіву області Людмила Леонова.

8

 Разом з тим, під час презентації виставки її експозиція поповнилася новими експонатами. Активісти рівненського Майдану передали в обласний архів усі випуски їх газети «Вартові Майдану».

9

 «Усі матеріали виставки – це, по суті, свідки тих революційних подій, що відбулися на київському та рівненському Майданах. Вони розповідатимуть нашим нащадкам про те, якою ціною українському народу далася перемога», – зазначив в.о. голови облдержадміністрації Юрій Приварський.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

504 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 6 =