Учора, 18 вересня, у Залі камерної та органної музики виступав найшвидший піаніст на планеті – Любомир Мельник. Канадський композитор і піаніст українського походження презентував свої твори рівнянам, розповідав про їх історію, спілкувався про світ, мелодію та красу.
Піаніст каже, що його твір “Метелик” завжди має відгук серед дітей, вони по особливому на нього реагують. А опісля додає: “Тепер ви знаєте, як звучить 300 кілограмів заліза”
Особливої уваги Любомир Мельник надав своєму твору – “Млин”, як зізнається автор, це єдина робота де він змушує свої пальці рухатись із максимально можливою швидкістю.
До слова у 1985 році в Швеції Любомир встановив два світових рекорди. Відповідно до одного з них, композитор показав себе найшвидшим піаністом в світі: він зміг зіграти мелодію, витягуючи 19 з половиною нот щосекунди кожної рукою одночасно. Другий зафіксований рекорд: виконання найбільшої кількості нот за годину гри, при швидкості 13-14 нот на секунду кожної рукою.
Для рівненських поціновувачів прекрасного, ще є шанс на власні вуха почути неперевершену гру Мельника, адже сьогодні, 19 вересня відбудеться другий день концертного виступу піаніста.
Квитки на сайті Concert.ua:
19.09 – https://www.concert.ua/ua/eventpage/lubomyr-melnyk-rivne
Також придбати квитки можна у двох стаціонарних касах Concert.ua:
  • ТЦ «Злата Плаза» (вул. Короленка, 1). Магазин «Muzzon». Графік роботи: 10:00 – 21:00, без вихідних. Доступний викуп броні (забрати в касі).
  • магазин «Dazzle» (вул. Соборна, 13). Графік роботи: 09:00 – 20:00 (Пн. – Сб.), 09:00 – 18:00 (Нд.). Без вихідних. Доступний викуп броні (забрати в касі).
Або у касі органного залу.
958 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − три =