Ще один наш земляк був відзначений «За відвагу у надзвичайній ситуації». Ім’я сміливця Віктор Вежиченко родом з с. Підгайці, Млинівського району, який на даний момент є курсантом Національного університету цивільного захисту України. Який після виникнення надзвичайної ситуації на складах боєприпасів у військовій частині А-1352 (м. Балаклія Харківської області) у складі зведеного загону Національного університету цивільного захисту України залучався до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт:
1-го квітня 2017 року у військовому містечку в/ч А-1352 та 8-го квітня 2017 року в м. Балаклія. Під час проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт в м. Балаклія, на чолі відділення, виконував роботи з підвищеною небезпекою по розборці будівельних конструкцій, щодо уникнення руйнування будівлі. Під час проведення аварійно-рятувальних робіт забезпечував евакуацію населення з аварійної та прилеглих будівель, проводив очищення території від дії вторинних проявів надзвичайної ситуації. Під час проведення робіт проявив розумну ініціативу та забезпечив дотримання вимог безпеки праці особовим складом відділення.
Дії сержанта служби цивільного захисту Вежиченка Віктора щодо організації роботи підпорядкованого відділення, характеризують його як сформованого фахівця в галузі цивільної безпеки.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області
566 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 10 =